Reference

Moc děkuji Radce za rituály, které mi předává. Dlouho jsem cítila, že mým životním posláním je pomáhat lidem, jen jsem nevěděla, která cesta bude pro mě ta správná. Když jsem jednou chodila po knihkupectví, padla mi do oka knížka o šamanismu, přímo si mě přes celý prostor přitáhla. Obsah knihy mnou rezonoval, věděla jsem, že toto je ten pravý směr. Zkoušela jsem vyhledávat různé šamany, kteří by mi pomohli posílit mé schopnosti a zasvětlili mě blíže do této oblasti a z několika stránek, které jsem prošla, jsem narazila právě na Radku a věděla jsem, že na ni se chci obrátit a s ní chci spolupracovat. Všechny rituály mají obrovskou sílu a energii, je to pokaždé nádherný zážitek. Vždy se cítím v bezpečí a po každém rituálu mám záplavu energie.

Moc děkuji a těším se na další setkání Dominika

Samanka.eu mě naučila znát a rozumět svým energetickým centrům a jejich významu pro moje každodenní cítění a fungování. Cvičení, která jsme prováděli, mi zostřila moje porozumění a navedla mi pozornost nastavit tok mé fyzické energie a tuto sílu pro mě cítit jako přínosnou. Přínos, výhra v tomto smyslu pro mne znamená se uvolnit z negativní energie, a nenechat se negativními myšlenkami vést, ale spíše je vědomě držet zpět. Ve výsledku žiji nyní vědoměji, uvolněněji, a cítím spokojenost sám se sebou, kterou jsem do této doby nezažil. Mimořádné díky Radce, která mě svými cvičeními, zostřila smysly a vnímání čaker a tím dala základ pro můj vědomější život.

Milé pozdravy Dirk (Německo)

Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za včerejšek, cítím se úplně jinak, mám více energie a radosti ze života, je to divné, ale cítím se úplně jinak. 🙂 Čekala jsem od setkání s vámi hodně, ale tohle je úplně zázrak, jako byste mi vrátila život. 🙂

Michaela

Setkání s Radkou mě nastartovalo vydat se na cestu sebeobjevování, která mě odhalila a zodpovídala otázky, pocity, činy, v  hlubším uvědomovaní. Uvědomila, že jsem žila svůj život s klapkami na očích. Když jsem ji potkala, cítila jsem se klidně a bezpečně. Podal mi pomocnou ruku, když jsem si to nejvíc potřebovala. Ta cesta naše, na tomhle světě je krátké, jako okamžik v  nekonečnosti. Probuzení není vždy příjemné, stejně jako zážitky s ním spojené, ale dostáváme se jejich prostřednictvím na novou úroveň vnímaní sami sobe a světa kolem sobe. Začínáme se chápat sami sobe a okolnosti, ve kterém žijeme nebo které jsme vytvořili kolem sobe. V  Radce jsem našla oporu a vůdce, která mě navedla na tuhle cestu.

Na závěr ještě jedno citace od Carla Junga:

„Nejsem to, co se mi stalo, jsem s  tím, čím se chci stát“

Dìkuji Radce za vše.

Nikoleta

Šamanka (nebo neŠamanka) vás během velmi relaxační terapie vezme do kouzelného světa, ve kterém se dějí procesy poznání vlastního já.
Díky těmto sezením postupně odbourávám spoustu svých vnitřních strachů, které mi bránili v sebeprojevu a vnitřní svobodě. Tím se mi postupně otevírají další a další dveře, do kterých už vstupuji s radostným odhodláním a důvěrou v sebe sama a to je myslím ten největší dar, který si můžeme dopřát. Stačí si to dovolit.
Děkuji Ti za podporu a nasměrování,

s láskou Iva